Każdy z nas wie ile razy szukał w Internecie materiałów do nauki do egzaminów w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego albo instrukcji użytkowania w locie nowego samolotu. Najczęściej kończyło się to pisaniem na forum albo wizytą w aeroklubie, do którego nie zawsze jest nam po drodze. Dlatego powstał pomysł na stworzenie pierwszej w Polsce biblioteki – niezbędnika pilota, gdzie wszystkie materiały do nauki będą w jednym miejscu – na wyciągnięcie ręki.

Serwis Nakolannik.pl powstał zarówno z myślą o dopiero uczących się ale także licencjonowanych pilotach samolotowych, śmigłowcowych i szybowcowych – jako pierwsza w Polsce biblioteka lotnicza. Tworząc nakolannik.pl wziąłem też pod uwagę potrzeby latających innymi statkami powietrznymi oraz amatorów lotnictwa wirtualnego.

Mam nadzieję, że materiały umieszczone w serwisie Nakolannik.pl okażą się dla Was pomocne. Jeśli masz materiały, z którymi można się podzielić zachęcam do kontaktu.

Jeśli doceniasz wysiłek włożony w prowadzenie serwisu możesz okazać to robiąc zakupy w naszym sklepie, wpłacając dowolną kwotę za pośrednictwem PayPal lub bezpośrednio na konto Santander Bank 22 1090 1128 0000 0001 1683 1782 w tytule wpłaty wpisując „darowizna na rzecz rozwoju serwisu nakolannik.pl”. Dziękujemy.

Maciej Całka
info (at) nakolannik.pl
tel. 533 121 101
www.facebook.com/nakolannik

 

Płatności i sklep obsługiwane przez właściciela serwisu nakolannik.pl „MC Motor Maciej Całka” z siedzibą w Kaliszu 62-800, ul. Ułańska 13, NIP 6181941613.