Każdy z nas wie ile razy szukał w Internecie materiałów do nauki do egzaminów w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego albo instrukcji użytkowania w locie nowego samolotu. Najczęściej kończyło się to napisaniem na forum albo wizytą w aeroklubie, do którego nie zawsze jest nam po drodze. Dlatego powstał pomysł na stworzenie pierwszej w Polsce biblioteki – niezbędnika pilota, gdzie wszystkie materiały do nauki będą w jednym miejscu – na wyciągnięcie ręki.

Seriws Nakolannik.pl powstał zarówno z myślą o dopiero uczących się ale także licencjonowanych pilotach samolotowych, śmigłowcowych i szybowcowych – jako pierwsza w Polsce biblioteka lotnicza. Tworząc nakolannik.pl wziąłem też pod uwagę potrzeby latających innymi statkami powietrznymi oraz amatorów lotnictwa wirtualnego.

Mam nadzieję, że materiały umieszczone w serwisie Nakolannik.pl okażą się dla Was pomocne.

Serwis Nakolannik.pl powstał zarówno z myślą o dopiero uczących się ale także licencjonowanych pilotach samolotowych, śmigłowcowych i szybowcowych – jako pierwsza w Polsce biblioteka lotnicza. Tworząc nakolannik.pl wziąłem też pod uwagę potrzeby latających innymi statkami powietrznymi oraz amatorów lotnictwa wirtualnego.

Mam nadzieję, że materiały umieszczone w serwisie Nakolannik.pl okażą się dla Was pomocne.

Michał Wąsikowski
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej